Reklama Mobilna

Reklamy

Jeżdżąca reklama na przyczepie z nagłośnieniem

Reklama Mobilna Bolesławiec

Reklama Mobilna

Przyczepy reklamowe są obecnie jedną z tańszych i bardziej skutecznych form reklamy mobilnej. Oferowana przez nas przyczepa została przystosowana do montaży bannerów reklamowych po obu stronach. Całkowita powierzchnia reklamowa wynosi około 16 m².

Oferujemy wiele możliwości wynajmu przyczepy. Może to być reklama statyczna - na zaparkowanej w wybranym miejscu przez klienta przyczepie. Wypożyczenie przyczepy klientowi na ustalony w umowie czas, lub wynajem pełnej obsługi reklamy - jeden z naszych pracowników przez ustalony czas jeździ z reklamą po wyznaczonej przez klienta trasie.

Usługa rozliczana jest wg poniższej tabeli. Jeżeli posiadasz jakiekolwiek wątpliwości - skorzystaj z formularza wyceny lub kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na każde pytanie.

Reklama Mobilna Bolesławiec

Nagłośnienie, reklama dźwiękowa

Nasza przyczepa jest wyposażona w system nagłośnienia dzięki czemu reklama jest nie tylko widziana ale również słyszana na ulicach miasta, po którym się porusza.

Treść reklamy dźwiękowej jest nagrywana zgodnie z ustaleniami z klientem. Czas trwania nagrania to zazwyczaj kilkanaście sekund zapętlone i odtwarzane podczas poruszania się reklamy mobilnej

Reklama Mobilna Bolesławiec

Obszar usług reklamy mobilnej

Usługi reklamy mobilnej świadczymy przede wszystkim w Bolesławcu i na terenie Dolnego Śląska.

Istnieje również możliwość wynajęcia usługi w dowolnym miejscu - w niestandardowych przypadkach zapraszamy do kontaktu.

Ceny Reklamy Mobilnej

Podane poniżej ceny nie obejmują rabatów przyznawanych dla stałych klientów i zleceń długoterminowych.

W przypadku chęci negocjacji ceny zapraszamy do kontaktu.Reklama Mobilna Cennik
ilość dni ekspozycja ruchoma* ekspozycja stacjonarna** wypożyczenie przyczepy
od 1 do 2 900 zł / doba 70 zł / doba 70 zł / doba
od 3 do 5 750 zł / doba 60 zł / doba 60 zł / doba
od 6 do 10 600 zł / doba 50 zł / doba 50 zł / doba
powyżej 10 Cena ustalana indywidualnie z klientem
Podane ceny, są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT.
* Forma ta obejmuje jazdę przyczepy po określonym terenie lub dokładnie wyznaczonej przez klienta trasie. Jednostką rozliczeniową kampanii jest 6 godzin ekspozycji lub 80 km przebytej trasy.
** Cena nie obejmuje kosztów ewentualnych pozwoleń i opłat wynikających z parkowania przyczepy
brak informacji
BRAK INFORMACJI?
Nie znalazłeś interesujących Cię produktów?
Informacje dostępne na stronie są niewystarczające?
Prosimy o kontakt z naszym biurem, z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji oraz zaproponujemy satysfakcjonujące produkty!
Skontaktuj się z nami!
Druk wielkoformatowy

Druk Wielkoformatowy

Jesteśmy jedną z nielicznych drukarni w Bolesławcu oferujących druk wielkoformatowy. Posiadamy wysokiej klasy plotery cyfrowe pracujące na tuszach mild solvent, dzięki czemu oferowane przez nas wydruki charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do odporności na warunki atmosferyczne.

Reklama Świetlna

Reklama Świetlna, Kasetony

Reklama zewnętrzna jest obowiązkowym elementem siedziby każdej firmy. Decydując się na reklamę świetlną w postaci kasetonu lub podświetlanych liter mają Państwo pewność, że nikt nie przejdzie obok Państwa firmy nie zauważając jej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji reklamy świetlnej w Bolesławcu, dlatego nasze projekty są przemyślane i profesjonalne. Dzięki stosowaniu modułów świecących oraz zasilaczy z najwyższej półki gwarantujemy naszym klientom niezawodność i najwyższy poziom satysfakcji.

Druk poligraficzny

Poligrafia

Obowiązkową pozycją, każdej drukarni są usługi poligraficzne, jednak to właśnie u nas znajdziesz najwyższej jakości usługi z dziedziny druku cyfrowego oraz offsetowego w każdym formacie. Profesjonalny sprzęt oraz obsługa to recepta na Twoje zadowolenie!

Kompleksowa reklama

Reklama Bolesławiec

Kompleksowo zajmujemy się tworzeniem elementów identyfikacji wizualnej dla każdej firmy. Niezależnie od wielkości Twojego przedsiębiorstwa najlepszym sposobem na jego rozwój jest stworzenie udanego wizerunku, dzięki któremu zdobędziesz rzeszę nowych klientów.

Gadzety reklamowe

Nadruki na koszulkach, Gadżety Reklamowe

Gadżety reklamowe są niezwykle istotnym elementem marketingowym każdej firmy, zarazem spora część oferowanych przez nas produktów znajduje również zastosowanie u klientów indywidualnych w roli upominków. Zajmujemy się nadrukami na koszulkach oraz odzieży roboczej wykonanych z różnych materiałów. W ofercie naszej firmy znajdują się również kubki, poduszki, magnesy, na których wykonujemy dowolne nadruki według potrzeb klienta. Zajmujemy się również produkcją logosmyczy. Jako jedna z niewielu firm w Bolesławcu stosujemy tenikę sublimacji, dzięki temu nadruki na gadżetach są trwałe a kolory żywe.

Ekspresowe pieczątki

Pieczątki

Wyrobem pieczątek zajmujemy się od początków istnienia firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz doradztwa w wyborze odpowiedniej pieczątki dla Ciebie. Służymy pomocą w każdym problemie związanym z pieczątkami.

Artykuły biurowe

Artykuły Biurowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy artykułów biurowych. Aby zwiększyć zadowolenie z naszych usług wprowadziliśmy możliwość zamówienia dostawy zakupionych artykułów do Twojej firmy!