O Firmie Neograf

ofirmie

Najlepsza Drukarnia w Bolesławcu!

Budynek, w którym znajduje się drukarnia Neograf.

Nasz zakład został założony w 1984 roku. Od samego początku oferował wyrób pieczątek i stempli oraz usługi introligatorskie. Siedziba główna znajdował się przy ul. Gałczyńskiego (ówcześnie ul. Wasilewskiej), co starsi bolesławianie pamiętają do dziś.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy w 1990 roku został poszerzony zakres o usługi poligraficzne. Drukarnia mieściła się we Lwówku Śląskim. W 1992 roku zakłady zostały połączone i od tamtej pory główna siedziba mieści się przy ulicy Małej 5.

W 2010 roku wraz z restrukturyzacją nastąpiła częściowa zmiana składu osobowego firmy w wyniku czego została zmieniona również nazwa firmy na NEOGRAF. W 2011 roku wraz z rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów na art. biurowe poszerzyliśmy zakres usług o sklep z artykułami szkolno - biurowymi. Również od tego czasu oferujemy dostawy art. biurowych na telefon biurom, zakładom, szkołom i wszystkim innym instytucjom publicznym. Dostarczenie towaru w obrębie miasta Bolesławiec w ciągu jednej godziny od złożonego zamówienia.

W kolejnych latach wzbogacaliśmy naszą ofertę o kolejne usługi. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy usługi z zakresu druku wielkoformatowego w Bolesławcu.

Nieustannie rozwijamy się i staramy wychodzić na przeciw coraz to bardziej wymagającym oczekiwaniom klienta. Od momentu wprowadzenia usług tworzenia stron internetowych, staliśmy się drukarnią oferującą kompleksowe usługi w dziedzinie grafiki komputerowej i reklamy wizualnej firm - od zaprojektowania logotypu, przez wszelkiego rodzaju elementy identyfikacji wizualnej jak: wizytówki, ulotki, plakaty, papiery firmowe, tabliczki informacyjne, szyldy, bannery aż po strony internetowe i reprezentację przedsiębiorstwa w sieci.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza firmą. Przejdź do podstrony realizacje aby sprawdzić jak radziliśmy sobie z poprzednimi projektami. Następnie złóż zamówienie i pozwól nam zrealizować nowy, unikalny pomysł stworzony specjalnie dla Ciebie!Pierwszy szyld
Pierwszy Szyld Firmowy35lat drukarni neograf
brak informacji
BRAK INFORMACJI?
Nie znalazłeś interesujących Cię produktów?
Informacje dostępne na stronie są niewystarczające?
Prosimy o kontakt z naszym biurem, z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji oraz zaproponujemy satysfakcjonujące produkty!
Skontaktuj się z nami!
Druk wielkoformatowy

Druk Wielkoformatowy

Jesteśmy jedną z nielicznych drukarni w Bolesławcu oferujących druk wielkoformatowy. Posiadamy wysokiej klasy plotery cyfrowe pracujące na tuszach mild solvent, dzięki czemu oferowane przez nas wydruki charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do odporności na warunki atmosferyczne.

Reklama Świetlna

Reklama Świetlna, Kasetony

Reklama zewnętrzna jest obowiązkowym elementem siedziby każdej firmy. Decydując się na reklamę świetlną w postaci kasetonu lub podświetlanych liter mają Państwo pewność, że nikt nie przejdzie obok Państwa firmy nie zauważając jej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji reklamy świetlnej w Bolesławcu, dlatego nasze projekty są przemyślane i profesjonalne. Dzięki stosowaniu modułów świecących oraz zasilaczy z najwyższej półki gwarantujemy naszym klientom niezawodność i najwyższy poziom satysfakcji.

Druk poligraficzny

Poligrafia

Obowiązkową pozycją, każdej drukarni są usługi poligraficzne, jednak to właśnie u nas znajdziesz najwyższej jakości usługi z dziedziny druku cyfrowego oraz offsetowego w każdym formacie. Profesjonalny sprzęt oraz obsługa to recepta na Twoje zadowolenie!

Kompleksowa reklama

Reklama Bolesławiec

Kompleksowo zajmujemy się tworzeniem elementów identyfikacji wizualnej dla każdej firmy. Niezależnie od wielkości Twojego przedsiębiorstwa najlepszym sposobem na jego rozwój jest stworzenie udanego wizerunku, dzięki któremu zdobędziesz rzeszę nowych klientów.

Gadzety reklamowe

Nadruki na koszulkach, Gadżety Reklamowe

Gadżety reklamowe są niezwykle istotnym elementem marketingowym każdej firmy, zarazem spora część oferowanych przez nas produktów znajduje również zastosowanie u klientów indywidualnych w roli upominków. Zajmujemy się nadrukami na koszulkach oraz odzieży roboczej wykonanych z różnych materiałów. W ofercie naszej firmy znajdują się również kubki, poduszki, magnesy, na których wykonujemy dowolne nadruki według potrzeb klienta. Zajmujemy się również produkcją logosmyczy. Jako jedna z niewielu firm w Bolesławcu stosujemy tenikę sublimacji, dzięki temu nadruki na gadżetach są trwałe a kolory żywe.

Ekspresowe pieczątki

Pieczątki

Wyrobem pieczątek zajmujemy się od początków istnienia firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz doradztwa w wyborze odpowiedniej pieczątki dla Ciebie. Służymy pomocą w każdym problemie związanym z pieczątkami.

Artykuły biurowe

Artykuły Biurowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy artykułów biurowych. Aby zwiększyć zadowolenie z naszych usług wprowadziliśmy możliwość zamówienia dostawy zakupionych artykułów do Twojej firmy!

ZAUFALI NAM: